המומחיות שלנו היא לפנות אותך למומחיות שלך

אודות

קאופמן ושות' רואי חשבון הוא משרד רו"ח אשר הוקם ומנוהל על ידי אילן קאופמן, רואה חשבון בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות, ובעל תואר שני במנהל עסקים הכולל התמחות במיסוי עסקי.

קאופמן מעולם לא היה זר לתחום הכספים שכן מיד אחרי שחרורו מהצבא מצא את ייעודו בעולם הפיננסים ושימש במגוון תפקידים בכירים. ניסיונו בתחום כולל בין היתר; עוזר חשב בחברת 'אל-אופ' מקבוצת אלביט מערכות, חשב בחברה, מנהל כספים ב'חץ הכסף' מקבוצת אלביט מערכות הנסחרת בבורסה הישראלית ובארה"ב, CFO ב'IXI Mobile' – חברה אמריקאית הנסחרת ב – 'Nasdaq' ובהמשך  דרכו שימש גם כדירקטור בחברה זו.

פתרונות פיננסים

סיפורי לקוחות

לעיתים, בני האדם מתנהלים עם כסף כאילו גם לו יש רגשות כמותם. עובדה היא – לכסף אין ריח, אין לו שאיפות והוא נשען על חוקי ברזל שאין בינם ובין רגש דבר וחצי דבר. בשל היכרותנו המעמיקה עם שני הצדדים והעדפתנו את שביעות רצון לקוחותינו, אנחנו מסייעים לאנשים להתמודד עם המציאות הפיננסית הקרה בעזרת הכלים העיקריים שלנו: חום אנושי, הבנת צרכיו ורצונותיו של הלקוח ושליטה מוחלטת בראיית חשבון על כל גווני המקצוע. הסיפורים שתקראו כאן הם חלק מהמציאות הישראלית וחלק בלתי נפרד מהווית משרדנו. כך עזרנו להם, כך נוכל לעזור גם לכם.

צור קשר

ניתן לקבל תשובה לכל שאלה פיננסית. טופס צור קשר זה מיועד לכם –  עצמאים, בעלי חברות, עוסקים מורשים, עוסקים פטורים, בעלי משפחות המעוניינים לקבל ייעוץ כלכלי למשפחה או לבדוק את כדאיות לקיחת או שחזור המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, או הזקוקים ליעוץ עסקי לקראת פתיחת עסק חדש או השקעה בעסק קיים.

אנחנו כאן כדי לעזור ולתת מענה לכל שאלה פיננסית.

היוצרים קשר דרך דף זה נהנים מהטבות מפנקות: החל בהדרכה ראשונה בתוכנת 'אקסל' לניהול שוטף של תזרים המזומנים בעסק או בבית בחינם, עבור דרך פגישת ייעוץ עסקית ראשונה בחינם וכלה בפגישת ייעוץ כלכלי למשפחה בחינם.